





















































1.3 VVT-i AUTOMAAT Aspiration
Als geen ander munten de Japanse autofabrikanten uit in de toepassing van hoogwaardige materialen en intelligente systemen. Dat merkt u ook bij een auto als deze Toyota Verso-S. Deze goed onderhouden auto is van het bouwjaar 2012 en komt van de eerste eigenaar. Het start-stopsysteem schakelt de motor automatisch uit wanneer u stil staat. Dit bespaart brandstof en vermindert de emissies. Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook dakspoiler, actieve hoofdsteunen, metallic lak, elektrisch bedienbare ramen, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank.
Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Ook lederen versnellingspook, verstelbaar stuur, boordcomputer, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Verso-S is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Toyota voor een proefrit reserveren.